Duomenų apsauga

Gerb. Kliente,

 

Kadangi nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja  ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (toliau BDAR) Nr.2016/679, reguliuojantis fizinių asmeninių duomenų apsaugą ir privatumą. BDAR apima nuostatas dėl atsakingo asmens duomenų tvarkymo, vadovaujantis skaidrumo ir teisėtumo principais. Negalima sukaupti daugiau duomenų, nei reikia, disponuoti duomenimis ilgiau nei reikia. Tai daryti tik turint aiškų tikslą ir nustatytą laikotarpį.

Kadangi esate vienas iš labai vertinamų UAB “Puse plus Kaunas” verslo klientų, kurių asmeninius duomenis mes saugome, norėtume Jus informuoti apie svarbius aspektus, susijusius su įsigaliosiančiu BDAR, kurie galėtų Jus paliesti.

UAB “Puse plus Kaunas” naudoja, apdoroja ir išsaugo šiuos verslo kontaktų asmens duomenis:

 

- Įmonės pavadinimas

- Vardas, pavardė

- Pareigos

- Įmonės kodas

- Asmens kodas

- Individualios veiklos pažymėjimo  numeris

- Adresas (gatvė, pašto kodas, miestas, šalis)

- Telefono numeris

- Elektroninio pašto adresas

- Banko sąskaitos rekvizitai

 

UAB “Puse plus Kaunas” naudoja asmeninę informaciją  įvairiems teisėtiems verslo tikslams, įskaitant kai kuriuos ar visus iš žemiau išvardintų:

- tvarkyti duomenis būtina siekiant įvykdyti sutartį ar susitarimą, kurio šalimis yra duomenų subjektas, arba siekiant imtis veiksmų duomenų subjekto prašymu prieš sudarant sutartį/susitarimą.

- užsakantiems internetu teisingai įforminti pirkimo/pardavimo dokumentus, išlaikant galimybę susisiekti dėl užsakymo patikslinimo, bei adreso išsaugojimas užsakymo pristatymui.

- išrašyti ir siųsti įvairaus formato dokumentus, pranešimus, sąskaitas. Naudodami Jūsų duomenis šiais tikslais, mes užtikriname, kad visada atsižvelgsime į Jūsų asmeninių duomenų saugumo ir teisėtumo prioritetus.

UAB “Puse plus Kaunas” įsipareigoja užtikrinti verslo kliento asmens duomenų saugumą bei įsipareigoja įgyvendinti technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto jų sunaikinimo ar/ir atsitiktinio pakeitimo, platinimo, atskleidimo ar nuo bet kokio kito neteisėto jų naudojimo.

Tikimės, kad ši informacija yra Jums naudinga ir padės toliau tęsti sėkmingus verslo santykius. Kilus klausimams, susijusiems su asmens duomenų saugojimu ir apdorojimu, kviečiame kreiptis į UAB „Puse plus Kaunas”.

 

Pagarbiai,

UAB “Puse plus Kaunas”

UAB "Puse Plus Kaunas"

Gaižiūnų g. 3,

LT-50128  Kaunas

 

Dėmesio naujas adresas nuo 2020 m. kovo 1 d.

 

Telefonas +370 37 200280

El. paštas pardavimai@puseplus.lt

 

Darbo laikas:

I-IV 8.00-16.30 val.

V 8.00-16.00 val.

Išskyrus poilsio ir švenčių dienas

 

Klaipėdos biuras

Mokyklos g. 33, kab. 103

LT-91260 Klaipėda

 

Mob. tel. +370 614 87512

El. paštas: klaipeda@puseplus.lt

 

Atstovas Kaune

Mob. tel. +370 683 83155

El. paštas: vadyba@puseplus.lt

 

Atstovas Vilniuje

Mob. tel. +370 612 45807

El. paštas: infovilnius@puseplus.lt

 

Atstovas Aukštaitijoje

Mob. tel. +370 686 61157

El. paštas: aukstaitija@puseplus.lt