Informacija apie slapukų naudojimą

Informacija apie slapukų naudojimą

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedidelis tekstinis failas, kuris siunčiamas į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kai lankotės svetainėje, ir kurį svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai įeinate į svetainę. Kiekvieno paskesnio apsilankymo metu slapukai siunčiami atgal į pradinę svetainę arba į kitą svetainę, kuri atpažįsta slapuką. Slapukai veikia kaip konkrečios svetainės atmintis, leidžianti tam puslapiui prisiminti jūsų kompiuterį, kai kitą kartą lankotės, įskaitant slapukus, kad atsimintų jūsų nustatymus arba pagerintų naudotojo patogumą. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar ištrinti rasite adresu https://www.aboutcookies.org/

Kam naudojami slapukai?

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų, kaip vartotojo, patogumą ir pateiktume jums duomenis bei įžvalgas, kurios mums gali būti naudingos siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų sukurta ir sukurta taip, kad jums teiktų geriausias įmanomas paslaugas. Todėl, kai naudojatės mūsų svetaine www.puseplus.lt ,naudojami slapukai.

Kokius slapukus naudojame?

Reikalingi slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte laisvai lankytis ir naršyti svetainėje bei naudotis jos siūlomomis funkcijomis, įskaitant informacijos apie paslaugas gavimą ir jų pirkimą. Šie slapukai identifikuoja jūsų įrenginį, bet neatskleidžia jūsų tapatybės, taip pat nerenka informacijos. Be šių slapukų svetainė negalės tinkamai funkcionuoti, pavyzdžiui, teikti jums reikalingą informaciją, teikti prašomas paslaugas ar prisijungti prie paslaugos, ar kreiptis dėl paslaugos. Šie slapukai saugomi jūsų įrenginyje tol, kol uždarote interneto naršyklę.

Funkciniai slapukai

Naudodama funkcinius slapukus, svetainė įsimena  jūsų pasirinktus  nustatymus ir pasirinkimus, kad galėtumėte patogiau naudotis svetaine. Šie slapukai jūsų įrenginyje išsaugomi visam laikui arba laikinai.

Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai renka  informaciją apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine, galite sužinoti apie skiltis, kuriose dažniau lankotės, įskaitant turinį, kurį pasirenkate naršydami svetainėje. Informacija naudojama analitiniais tikslais, siekiant išsiaiškinti, kas domina svetainės vartotojus ir pagerinti svetainės funkcionalumą bei padaryti ją patogesnę. Analitiniai slapukai tik identifikuoja jūsų įrenginį, bet neatskleidžia jūsų tapatybės.

Kai kuriais atvejais, kai kurie mūsų svetainėje esantys analitiniai slapukai yra tvarkomi duomenų valdytojų (operatorių), tokių kaip Google Adwords, tik nurodytais tikslais.

Kaip išjungti slapukus?

Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Galite ištrinti visus slapukus iš savo įrenginio ir galite nustatyti daugumą naršyklių, kad jie blokuotų slapukų įterpimą į jūsų įrenginį. Tačiau tokiu atveju kaskart apsilankius svetainėje teks koreguoti rankiniu būdu ir kai kurios paslaugos bei funkcijos gali neveikti. Daugiau skaitykite čia: www.aboutcookies.org