Prekių pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Atsiskaitymas ir prekių pristatymas

Perkant internetinėje parduotuvėje yra kiekvienos prekės vaizdas ir aprašomasis tekstas. Norėdami pirkti, iš prekių sąrašo pasirinkite norimą prekę, tada spauskite  mygtuką “Į krepšelį”. Keisti prekių kiekį galima prekės aprašyme, pageidavimų sąraše ir prekių krepšelyje. Pasirinkę prekę, turėtumėte eiti į krepšelį viršutiniame dešiniajame kampe. Ten galite pamatyti apžvalgą su visomis pasirinktomis prekėmis, pakeisti užsakymo kiekį. Toliau turite naršyti spustelėdami mygtuką “Apmokėti”. Čia galite pasirinkti pirkti kaip svečias arba užsiregistruoti. Jei neturite paskyros, galite užsiregistruoti iš karto paspaudę mygtuką “Registruotis”. Kad galėtume išsaugoti šią informaciją jūsų užsakymui/pirkimui, turite užpildyti visus žvaigždute pažymėtus laukus ir pasirinkti tinkamiausią pristatymo būdą. Perskaitę naudojimo ir grąžinimo sąlygas bei pažymėję “Sutinku”, galite pereiti prie pasirinkto mokėjimo būdo. Jeigu sukurtoje paskyroje užsiregistruoja esamas klientas, tuomet taikomos šio kliento nuolaidos arba specialios kainos.   

Prekių užsakymo pakeitimas arba atšaukimas

Norėdami pakeisti ar atšaukti užsakymą, rašykite mums arba skambinkite tel. +370 37 200280.

Perkių grąžinimas

Pagal įstatymą pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų nuo užsakytų prekių gavimo dienos atsisakyti sutarties ir grąžinti prekę nenaudotą, nepažeidžiant pakuotės. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mumis kuo greičiau, mes jums padėsime. Internetinė  parduotuvė, gavusi atsisakymo prašymą, grąžins visas iš pirkėjo pagal sutartį gautas su preke susijusias išlaidas. Šie mokesčiai bus grąžinti nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekių, dėl kurių pateikta paraiška dėl atsisakymo, gavimo. Internetinė parduotuvė gali atsisakyti bet kokio suasmenintos prekės grąžinimo, kurioje yra sukurtas ir įrašytas suasmenintas pirkėjo tekstas.

Autorių teisės

Visa internetinėje svetainėje www.puseplus.lt esanti medžiaga yra saugoma autorių teisių įstatymų. Jų naudojimas  leidžiamas tik gavus raštišką UAB “Puse plus Kaunas” leidimą.